Op deze pagina staan alle specificaties van de Xiaomi Mi Router AX3200. Deze router van het merk Xiaomi heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | DVB4314GL |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Xiaomi |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 18,6 cm |
|---|---|
| Diepte | 18,6 cm |
| Gewicht | 694 g |
| Hoogte | 28,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Seamless roaming | Ja |
| MU-MIMO | Ja |
| Beamforming | Ja |
| Port forwarding | Ja |
Algemene eigenschappen
| Type router | Gaming router, Wifi router |
|---|---|
| Woonsituatie | Klein appartement, Studentenkamer |
| Aantal stations | 1 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Nee |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Gebruikssituatie | Film en muziek streamen, Gamen en downloaden, Thuis studeren, Thuiswerken |
| Wifi snelheidsklasse | Middenklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Frequentiebanden | Dual-band |
|---|---|
| Wifi snelheid | Wireless N |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 800 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 2402 Mbit/s |
| Aantal wifi antennes | 6 |
| Type antenne-aansluiting | Standaard antenne |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Ja |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Gastnetwerk | Ja |
| VPN-server | Nee |
| VPN client | Ja |
| VPN pass-through | Nee |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| SIM-kaartslot | Nee |
|---|
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | Gigabit Ethernet (1000 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 4 |
| WAN-poorten | 1 |
| PoE-ondersteuning | Nee |
| Usb-aansluiting | Nee |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00