Op deze pagina staan alle specificaties van de Ubiquiti UniFi Dream Router. Deze router van het merk Ubiquiti heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | UDR-EU-EA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Ubiquiti |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Carry-in-garantie |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 11 cm |
|---|---|
| Diepte | 11 cm |
| Gewicht | 1,015 kg |
| Hoogte | 18,41 cm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Type geheugenkaart | Micro SD |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Ja |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Seamless roaming | Ja |
| MU-MIMO | Ja |
| Beamforming | Ja |
| Port forwarding | Ja |
Algemene eigenschappen
| Type router | Wifi router |
|---|---|
| Woonsituatie | Klein appartement |
| Aantal stations | 1 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Ja |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Gebruikssituatie | Film en muziek streamen, Thuis studeren |
| Wifi snelheidsklasse | Basisklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Frequentiebanden | Dual-band |
|---|---|
| Wifi snelheid | AX3000 |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 600 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 2400 Mbit/s |
| Aantal wifi antennes | 1 |
| Type antenne-aansluiting | Zonder Connector |
| Snelste wifi standaard | Wireless AX (Wifi 6) |
| Jumbo frames ondersteuning | Nee |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Nee |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | 802.1X, WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2 |
| Firewall | Ja |
| Type firewall | DoS, NAT-Firewall, SPI-Firewall |
| Gastnetwerk | Ja |
| VPN-server | Ja |
| VPN client | Ja |
| VPN pass-through | Ja |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| SIM-kaartslot | Nee |
|---|
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | Gigabit Ethernet (1000 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 4 |
| PoE-ondersteuning | Ja |
| Usb-aansluiting | Nee |
| SFP/GBIC poorten | 0 |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00