Op deze pagina staan alle specificaties van de TP-Link Tl-wr940n. Deze router van het merk TP-Link heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Eigenschappen
| Breedte | 2.3 cm |
|---|---|
| Diepte | 3.5 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Kleur | Zwart |
| Overige kenmerken | QSS-functie |
| Manufacturer Part Number (MPN) | TL-WR940N |
| Artikelnummer | 1564175 |
| Type apparaat | N Router |
| Verpakkingsinhoud | Voedingseenheid, CD met extra tools, 1x Ethernetkabel, gebruiksaanwijzing |
| Aansluitingen | 4x LAN-poort, 1x WAN-poort |
| Signaaloverdracht | Kabel, draadloos |
| WLAN-standaarden | IEEE 802.11n |
| Wifi-codering | 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Frequentieband | Single-Band |
| Aantal ethernetpoorten | 4 |
| WLAN-data-overdrachtsstandaard | MIMO |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
|---|---|
| Aanvullende update-informatie | Onbekend |
| Update policy | Onbekend |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00