Op deze pagina staan alle specificaties van de TP-Link Deco X50-Outdoor(1-pack) Mesh router Wit. Deze router van het merk TP-Link heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 110 mm |
|---|---|
| Diepte | 121,3 mm |
| Hoogte | 215,5 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
Design
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
|---|---|
| Type product | Mesh-systeem |
| Soort antenne | Intern |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Maximale dekking | 230 m² |
Inhoud van de verpakking
| Inclusief AC-adapter | Yes |
|---|---|
| Ethernetkabel | Yes |
Netwerk
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Werkt met Amazon Alexa | Yes |
| Quality of Service (QoS) | Yes |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| IGMP snooping | Yes |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Port forwarding | Yes |
| Statische IP | Yes |
| Tag-based VLAN | Yes |
| Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE) | Yes |
Energie
| AC-adapter ingangsspanning | 100-240 V |
|---|---|
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsstroom AC-adapter | 0,5 A |
Ergonomie
| Bedieningsapps ondersteund | TP-Link Deco |
|---|---|
| Ouderlijk toezicht | Yes |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3 |
|---|---|
| Toegang voor gasten | Yes |
Camera
| Type processor | No |
|---|
Beheerfuncties
| MU-MIMO-technologie | Yes |
|---|---|
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00