Op deze pagina staan alle specificaties van de TP-Link Archer BE800. Deze router van het merk TP-Link heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | Archer BE800 |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Merk | TP-Link |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 9,6 cm |
|---|---|
| Diepte | 30,15 cm |
| Gewicht | 2,17 kg |
| Hoogte | 26,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| Quality of Service (QoS) | Ja |
|---|---|
| Seamless roaming | Ja |
| MU-MIMO | Ja |
| Beamforming | Ja |
| Port forwarding | Ja |
Algemene eigenschappen
| Type router | Gaming router, Wifi router |
|---|---|
| Woonsituatie | Klein appartement, Studentenkamer |
| Aantal stations | 1 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Ja |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Gebruikssituatie | Gamen en downloaden, Thuiswerken |
| Maximaal aantal stations | 3 |
| Wifi snelheidsklasse | Topklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Frequentiebanden | Tri-band |
|---|---|
| Wifi snelheid | BE19000 |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 1376 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 5760 Mbit/s |
| Aantal wifi antennes | 8 |
| Type antenne-aansluiting | Standaard antenne |
| Snelheid van 6 Ghz band | 11520 Mbit/s |
| Snelste wifi standaard | Wireless BE (Wifi 7) |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Ja |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | WPA, WPA2, WPA3 |
| Firewall | Ja |
| Type firewall | SPI-Firewall |
| Gastnetwerk | Ja |
| VPN-server | Ja |
| VPN client | Ja |
| VPN pass-through | Ja |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| Mobiele dataconnectie | Geen |
|---|---|
| Maximale snelheid mobiel internet | 19000 Mbit/s |
| SIM-kaartslot | Nee |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | 10 Gigabit Ethernet (10000 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 6 |
| PoE-ondersteuning | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| Type usb-aansluiting | Standaard usb-A |
| Aantal usb-aansluitingen | 1 |
| SFP/GBIC poorten | 1 |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€86,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€309,99
Huawei B311-221
€93,00