Op deze pagina staan alle specificaties van de Teltonika TRB141. Deze router van het merk Teltonika heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | TRB141003000 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Teltonika |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 7,45 cm |
|---|---|
| Diepte | 6,44 cm |
| Gewicht | 134 kg |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Montage mogelijk | Ja |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Seamless roaming | Nee |
| MU-MIMO | Nee |
| Beamforming | Nee |
| Port forwarding | Ja |
Algemene eigenschappen
| Aantal stations | 1 |
|---|---|
| Uitbreidbaar met extra stations | Nee |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Wifi snelheidsklasse | Basisklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Type antenne-aansluiting | Standaard antenne |
|---|
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Ja |
|---|---|
| Firewall | Ja |
| Type firewall | NAT-Firewall, SPI-Firewall |
| Gastnetwerk | Nee |
| VPN-server | Ja |
| VPN client | Ja |
| VPN pass-through | Ja |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| Maximale snelheid mobiel internet | 150 Mbit/s |
|---|---|
| Automatisch wisselen naar 3G/4G | Ja |
| 4G frequentiebanden | 8 |
| SIM-kaartslot | Ja |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Netwerkaansluiting | Nee |
|---|---|
| PoE-ondersteuning | Nee |
| Usb-aansluiting | Nee |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00