Op deze pagina staan alle specificaties van de Starlink Flat High Performance. Deze router van het merk StarIink heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | 2541504 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | StarIink |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 51,1 cm |
|---|---|
| Diepte | 4,1 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Hoogte | 57,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Montage mogelijk | Ja |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Nee |
| Seamless roaming | Nee |
| MU-MIMO | Nee |
| Beamforming | Nee |
| Port forwarding | Nee |
Algemene eigenschappen
| Type router | Wifi router |
|---|---|
| Woonsituatie | Klein appartement, Studentenkamer |
| Aantal stations | 1 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Ja |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Maximaal aantal stations | 12 |
| Wifi snelheidsklasse | Basisklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Frequentiebanden | Dual-band |
|---|---|
| Wifi snelheid | AC1750 |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 450 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 1300 Mbit/s |
| Aantal wifi antennes | 9 |
| Type antenne-aansluiting | Zonder Connector |
| Snelste wifi standaard | Wireless AC (Wifi 5) |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Nee |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | WPA2 |
| Firewall | Ja |
| Gastnetwerk | Nee |
| VPN ondersteuning | Nee |
Mobiel internet eigenschappen
| Mobiele dataconnectie | Geen |
|---|---|
| Maximale snelheid mobiel internet | 225 Mbit/s |
| SIM-kaartslot | Nee |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Netwerkaansluiting | Nee |
|---|---|
| PoE-ondersteuning | Ja |
| Usb-aansluiting | Nee |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00