Op deze pagina staan alle specificaties van de Huawei H138-380 5G CPE Pro. Deze router van het merk Huawei heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | H138-380 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Huawei |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 10,3 cm |
|---|---|
| Diepte | 10,3 cm |
| Gewicht | 915 g |
| Hoogte | 22,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Nee |
| Seamless roaming | Nee |
| MU-MIMO | Nee |
| Beamforming | Nee |
| Port forwarding | Ja |
Algemene eigenschappen
| Type router | 4G of 5G router voor thuis |
|---|---|
| Woonsituatie | Klein appartement |
| Aantal stations | 1 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Nee |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Wifi snelheidsklasse | Basisklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Frequentiebanden | Dual-band |
|---|---|
| Wifi snelheid | AC1750 |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 574 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 1200 Mbit/s |
| Aantal wifi antennes | 0 |
| Type antenne-aansluiting | Zonder Connector |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Nee |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | 802.1X, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Type firewall | NAT-Firewall |
| Gastnetwerk | Ja |
| VPN-server | Ja |
| VPN client | Ja |
| VPN pass-through | Ja |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| Maximale snelheid mobiel internet | 1800 Mbit/s |
|---|---|
| Automatisch wisselen naar 3G/4G | Ja |
| 4G frequentiebanden | 15 |
| SIM-kaartslot | Ja |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | Gigabit Ethernet (1000 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 1 |
| WAN-poorten | 1 |
| PoE-ondersteuning | Nee |
| Usb-aansluiting | Nee |
| SFP/GBIC poorten | 0 |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00