Op deze pagina staan alle specificaties van de Google Nest Wifi Wit 5-Pack Multiroom wifi. Deze router van het merk Google Nest heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | GA00667-FR |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Google Nest |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 11 cm |
|---|---|
| Diepte | 9 cm |
| Gewicht | 0,38 kg |
| Hoogte | 9 cm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Seamless roaming | Ja |
| MIMO | Ja |
| MU-MIMO | Ja |
| Beamforming | Ja |
| Port forwarding | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Ja |
Algemene eigenschappen
| Type router | Mesh wifi systeem |
|---|---|
| Snelheidsklasse | Topklasse |
| Woonsituatie | Eengezinswoning, Groot appartement, Klein appartement |
| Aantal stations | 2 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Ja |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Gebruikssituatie | Film en muziek streamen, Surfen en mailen, Thuis studeren, Thuiswerken |
| Maximaal aantal stations | 6 |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Wifi ingebouwd | Ja |
|---|---|
| Wifi standaarden | Wireless AC, Wireless G, Wireless N, [Wireless AC Wave 2] |
| Frequentiebanden | Simultaneous dual-band |
| Wifi snelheid | AC2200 |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 400 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 1733 Mbit/s |
| Wifi aan/uit-knop | Nee |
| Signaaluitzending | Omnidirectioneel |
| Aantal wifi antennes | 6 |
| Externe antennes | Nee |
| Type antenne-aansluiting | Zonder Connector |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Ja |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Type firewall | NAT-Firewall, SPI-Firewall |
| Gastnetwerk | Ja |
| VPN-server | Nee |
| VPN client | Nee |
| VPN pass-through | Ja |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| Mobiele dataconnectie | Geen |
|---|---|
| Automatisch wisselen naar 3G/4G | Nee |
| SIM-kaartslot | Nee |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | Gigabit Ethernet (1000 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Nee |
| Aantal ethernet poorten | 1 |
| WAN-poorten | 1 |
| PoE-ondersteuning | Nee |
| Usb-aansluiting | Nee |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00