Op deze pagina staan alle specificaties van de Asus Zenwifi Ax (xd6) 2-pack Wit. Deze router van het merk Asus heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Eigenschappen
| Breedte | 12 cm |
|---|---|
| Diepte | 5.9 cm |
| Gewicht | 420 g |
| Hoogte | 12 cm |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 90IG06F0-MO3R40 |
| Artikelnummer | 1701095 |
| Type apparaat | Multiroom-wifi |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 2x CD6, 1x RJ-45 Internet cable, 1x Power cord, 1x Handleiding |
| Aansluitingen | 1x WAN, 3x LAN |
| Maximale overdrachtssnelheid | 867 Mbit/s |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Aantal ethernetpoorten | 3 |
| Gigabit Ethernet | ja |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link TL-MR6400
€74,00
TP-Link Archer MR200
€84,00
TP-Link Archer MR600
€94,00
TP-Link Deco M4
€130,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€403,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€299,00