Met de Asus CD6 Wit is een wifi-systeem waarmee je een solide verbinding hebt. De CD6 werkt uitstekend met andere Asus AiMesh producten om je wifinetwerk uit te breiden. De router werkt met wifi 5 voor een snelle verbinding en geschikt voor een appartement. Installeer de router eenvoudig met de Asus-app en beschikt over AiProtection Classic en ouderlijk toezicht.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Met de Asus CD6 Wit is een wifi-systeem waarmee je een solide verbinding hebt. De CD6 werkt uitstekend met andere Asus AiMesh producten om je wifinetwerk uit te breiden. De router werkt met wifi 5 voor een snelle verbinding en geschikt voor een appartement. Installeer de router eenvoudig met de Asus-app en beschikt over AiProtection Classic en ouderlijk toezicht.
Vind de laagste prijs
Eigenschappen
| Breedte | 7 cm |
|---|---|
| Diepte | 7 cm |
| Gewicht | 257 g |
| Hoogte | 14 cm |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 90IG05S0-BO9400 |
| Artikelnummer | 1684997 |
| Type apparaat | Multiroom-wifi |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Aansluitingen | 3x LAN, 1x WAN, 1x USB 3.1 |
| Ondersteunde besturingssystemen | Windows, iOS |
| Maximale overdrachtssnelheid | 867 Mbit/s |
| Signaaloverdracht | Via kabel;Draadloos |
| WLAN-standaarden | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Aantal ethernetpoorten | 3 |
Updatebeleid
| Modeljaar | 2020 |
|---|
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00