Op deze pagina staan alle specificaties van de Asus ZenWifi AX XT8 Mesh Wifi 6 (4-pack zwart). Deze router van het merk Asus heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | 90IG0590-MO3G20 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Asus |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 16 cm |
|---|---|
| Diepte | 7,5 cm |
| Gewicht | 716 g |
| Hoogte | 16,15 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Seamless roaming | Ja |
| MIMO | Nee |
| MU-MIMO | Ja |
| Beamforming | Ja |
| Port forwarding | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Ja |
Algemene eigenschappen
| Type router | Mesh wifi systeem |
|---|---|
| Woonsituatie | Eengezinswoning, Groot appartement, Klein appartement |
| Aantal stations | 2 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Ja |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Gebruikssituatie | Film en muziek streamen, Gamen en downloaden, Thuiswerken |
| Maximaal aantal stations | 5 |
| Wifi snelheidsklasse | Topklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Wifi ingebouwd | Ja |
|---|---|
| Wifi standaarden | Wireless AC (Wifi 5), Wireless AX (Wifi 6), Wireless G (Wifi 3), Wireless N (Wifi 4) |
| Frequentiebanden | Tri-band |
| Wifi snelheid | AX6600 |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 574 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 4804 Mbit/s |
| Wifi aan/uit-knop | Nee |
| Signaaluitzending | Omnidirectioneel |
| Aantal wifi antennes | 6 |
| Externe antennes | Nee |
| Type antenne-aansluiting | Standaard antenne |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Ja |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Type firewall | DoS, SPI-Firewall |
| Gastnetwerk | Ja |
| VPN-server | Ja |
| VPN client | Ja |
| VPN pass-through | Nee |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| Mobiele dataconnectie | Geen |
|---|---|
| Automatisch wisselen naar 3G/4G | Nee |
| SIM-kaartslot | Nee |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | Gigabit Ethernet (1000 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 3 |
| WAN-poorten | 1 |
| PoE-ondersteuning | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| Type usb-aansluiting | Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form) |
| Aantal usb-aansluitingen | 1 |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00