Op deze pagina staan alle specificaties van de Asus Zenwifi Ax Mini (xd4) 2-pack Zwart. Deze router van het merk Asus heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Eigenschappen
| Breedte | 9 cm |
|---|---|
| Diepte | 9 cm |
| Gewicht | 295 g |
| Hoogte | 8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 90IG05N0-MO3R30 |
| Artikelnummer | 1684994 |
| Type apparaat | Multiroom-wifi |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Aansluitingen | 3x LAN, 1x WAN, 1x USB 3.1 |
| Maximale overdrachtssnelheid | 1733 Mbit/s |
| Signaaloverdracht | Via kabel;Draadloos |
| Aantal ethernetpoorten | 3 |
| Gigabit Ethernet | ja |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00