De AC1500 Dual Band Gigabit is een WiFi Router met MU-MIMO, AiMesh voor mesh-systemen en ouderlijke controle. De router heeft een goed bereik en ondersteunt hoge snelheden waardoor je probleemloos 4K-beelden streamt vanaf diverse bronnen. Verder zorgen de antennes voor een goede dekking waardoor je zorgeloos gebruik kunt maken van je netwerk.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
De AC1500 Dual Band Gigabit is een WiFi Router met MU-MIMO, AiMesh voor mesh-systemen en ouderlijke controle. De router heeft een goed bereik en ondersteunt hoge snelheden waardoor je probleemloos 4K-beelden streamt vanaf diverse bronnen. Verder zorgen de antennes voor een goede dekking waardoor je zorgeloos gebruik kunt maken van je netwerk.
Vind de laagste prijs
Eigenschappen
| Breedte | 19 cm |
|---|---|
| Diepte | 12 cm |
| Firewall | DoS, SPI |
| Gewicht | 0.43 kg |
| Hoogte | 3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Overige kenmerken | DHCP server |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 90IG0540-BO94A0 |
| Artikelnummer | 1685001 |
| Type apparaat | AC-Router |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1x voedingskabel, 1x handleiding |
| Aansluitingen | 1x WAN, 4x LAN, 1x USB 2.0 |
| WLAN-standaarden | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Aantal ethernetpoorten | 4 |
Updatebeleid
| Modeljaar | 2020 |
|---|---|
| Software-updates vanuit fabrikant | ja |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€86,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€309,99
Huawei B311-221
€93,00