Op deze pagina staan alle specificaties van de Asus Rt-ac2900. Deze router van het merk Asus heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Eigenschappen
| Breedte | 22 cm |
|---|---|
| Diepte | 8.4 cm |
| Gewicht | 872 g |
| Hoogte | 16 cm |
| Kleur | Zwart |
| Overige kenmerken | Parent Control, 1.8 GHz dual-core processor |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 90IG0401-BO3010 |
| Artikelnummer | 1560149 |
| Type apparaat | Router |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Aansluitingen | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 4x Ethernet-poort |
| Ondersteunde besturingssystemen | Windows, Mac OS X, Linux |
| Signaaloverdracht | Bedraad en draadloos |
| WLAN-standaarden | IEEE 802.11ac |
| Frequentieband | Dual-Band |
| Aantal ethernetpoorten | 4 |
| Maximale data-overdrachtssnelheid | Gigabit |
| WLAN-data-overdrachtsstandaard | MU-MIMO |
Updatebeleid
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
|---|---|
| Aanvullende update-informatie | Onbekend |
| Update policy | Onbekend |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00