Op deze pagina staan alle specificaties van de Alcatel Linkhub CAT.7 Homestation HH71VM. Deze router van het merk Alcatel heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | HH71VM-2BALNL1 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Alcatel |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 10 cm |
|---|---|
| Diepte | 8,9 cm |
| Gewicht | 325 g |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Seamless roaming | Nee |
| MIMO | Ja |
| MU-MIMO | Ja |
| Beamforming | Nee |
| Port forwarding | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
Algemene eigenschappen
| Type router | 4G of 5G router voor thuis |
|---|---|
| Woonsituatie | Groot appartement, Klein appartement |
| Aantal stations | 1 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Nee |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Wifi snelheidsklasse | Basisklasse |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Wifi ingebouwd | Ja |
|---|---|
| Wifi standaarden | Wireless A (Wifi 2), Wireless AC (Wifi 5), Wireless B (Wifi 1), Wireless G (Wifi 3), Wireless N (Wifi 4) |
| Frequentiebanden | Dual-band |
| Signaaluitzending | Omnidirectioneel |
| Externe antennes | Ja |
| Type antenne-aansluiting | Standaard antenne, TS-9 |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Ja |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | Nee |
| Gastnetwerk | Nee |
| VPN ondersteuning | Nee |
Mobiel internet eigenschappen
| Mobiele dataconnectie | 2G, 3G, 4G, 4G+ |
|---|---|
| Maximale snelheid mobiel internet | 300 MB/s |
| Automatisch wisselen naar 3G/4G | Ja |
| 4G frequentiebanden | 19 |
| SIM-kaartslot | Ja |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | Gigabit Ethernet (1000 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 1 |
| WAN-poorten | 1 |
| PoE-ondersteuning | Nee |
| Usb-aansluiting | Nee |
| SFP/GBIC poorten | 0 |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€87,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€212,00
Huawei B311-221
€94,00