Op deze pagina staan alle specificaties van de Acer Predator Connect X5. Deze router van het merk Acer heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere routers.
Product
| Fabrikantcode | FF.G17TA.001 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Pick-up-and-return-garantie |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 9 cm |
|---|---|
| Diepte | 9 cm |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Hoogte | 18,9 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage mogelijk | Nee |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
|---|
Opslagcapaciteit
| Geheugenkaartlezer | Nee |
|---|
Prestatie eigenschappen
| LACP Link aggregation | Nee |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Seamless roaming | Ja |
| MIMO | Ja |
| MU-MIMO | Ja |
| Beamforming | Nee |
| Port forwarding | Ja |
| UPnP AV-ondersteuning | Nee |
Algemene eigenschappen
| Type router | 4G of 5G router voor thuis |
|---|---|
| Snelheidsklasse | Middenklasse |
| Woonsituatie | Groot appartement, Klein appartement |
| Aantal stations | 1 |
| Uitbreidbaar met extra stations | Nee |
| Modem ingebouwd | Nee |
| Gebruikssituatie | Surfen en mailen |
Draadloos netwerk eigenschappen
| Wifi ingebouwd | Ja |
|---|---|
| Wifi standaarden | Wireless A (Wifi 2), Wireless AC (Wifi 5), Wireless AX (Wifi 6), Wireless B (Wifi 1), Wireless G (Wifi 3), Wireless N (Wifi 4) |
| Frequentiebanden | Dual-band |
| Wifi snelheid | AX2800 |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 600 Mbit/s |
| Snelheid van 5 Ghz-band | 1730 Mbit/s |
| Wifi aan/uit-knop | Nee |
| Signaaluitzending | Omnidirectioneel |
| Aantal wifi antennes | 4 |
| Externe antennes | Nee |
| Type antenne-aansluiting | Zonder Connector |
Netwerk beveiliging eigenschappen
| Ouderlijke controle | Ja |
|---|---|
| WLAN-beveiliging | WPA, WPA2 |
| Firewall | Ja |
| Type firewall | NAT-Firewall |
| Gastnetwerk | Ja |
| VPN-server | Ja |
| VPN client | Ja |
| VPN pass-through | Ja |
| VPN ondersteuning | Ja |
Mobiel internet eigenschappen
| Mobiele dataconnectie | 2G, 3G, 4G, 4G+, 5G |
|---|---|
| Maximale snelheid mobiel internet | 4700 MB/s |
| Automatisch wisselen naar 3G/4G | Ja |
| SIM-kaartslot | Ja |
Bedraad netwerk eigenschappen
| Ethernetsnelheid | 2.5 Gigabit Ethernet (2500 Mbps) |
|---|---|
| Netwerkaansluiting | Ja |
| Aantal ethernet poorten | 3 |
| WAN-poorten | 1 |
| PoE-ondersteuning | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| Type usb-aansluiting | Standaard usb-A |
| Aantal usb-aansluitingen | 1 |
TP-Link M7350
€63,00
TP-Link Archer MR200
€86,00
TP-Link Archer MR600
€100,00
Ubiquiti UniFi Dream Machine
€319,00
TP-Link Archer AX10
€64,95
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
€406,00
TP-link Archer C80
€49,99
Asus RT-AX89X
€309,99
Huawei B311-221
€93,00